Скласть 5речень из фразеологизмами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Мені розвязати цю задачу,як раз плюнути. 2)Оленко годі байдики бити,йди бабусі допоможи з  пирожками. 3) Матусю, у мене аж за печінку тягне,неси скоріше борщ.  4) Василько ану досить баглаї гнути,іди уроки робити. 5)А Танька у нас добре вяже,вона на цьому ділі   собаку з’їла. Приметивненько конешно,но что на ум пришло))
Гость
Досить байдики бити, ходім з нами. Василь накивав п'ятами. На батьківських зборах мама пекла раків за Сашка.