Скласти 2 питальних речення. Скласти 2 розповідних речення. Скласти 2 спонукальних речення. Скласти 2 окличних речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Хіба можна не любити свою Батьківщину? Що місяцю зіроньки кажуть ясненькі? - це питальні  2) Беріть, діти, кошики і гайда в ліс. Ми любимо свою Батьківщину.- це спонукальні. 3) Здраствуй,рідний Києве мій! Всім серцем любіть свою Батьківщину! - це окличні.  4) Влітку ми з братом будемо гостювати у бабусі. Юрко та Сашко відвідували хворого друга у лікарні.-це розповідні.