Скласти 2 речення із складноскороченим словом у формі непрямого відміника,скласти 2 речення зі словом з нульовим закінченням  тим самим словом у непрямому відмінку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.1) До МХАТу надійшло багато заяв про вступ. 1.2) Міськвно запроваджує нові программи для покращення освіти учнів. 2.1) Сьогодні мало хто відвідує ЦДСА(Р. в.) 2.2) Завдяки УТН (Д.в.) я завжди у курсі подій.   * Наче все правильно, тільки без позначень"