Скласти 2 речення за схемою: УС: О, О, О. Наприклад: Летять різні птиці: зозулі, шпаки, журавлі. 2 речення за схемою: О,О,О—УС. Траву, лугові квіти, кущі верболозу — усе це можна побачити на картинах Степана Васильківського ДОВ...

Скласти 2 речення за схемою: УС: О, О, О. Наприклад: Летять різні птиці: зозулі, шпаки, журавлі. 2 речення за схемою: О,О,О—УС. Траву, лугові квіти, кущі верболозу — усе це можна побачити на картинах Степана Васильківського ДОВІДКА:. УС (узагальнююче слово); О (однорідної члени речення).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В саду ростуть різні дерева: яблуні, вишні, груші. Вишня, слива, черешня- ягоди. Ручки, зошити, пинали- це все канцелярські принадлежності