Скласти 3 речення черговий учень виконати завдання мисяць листопад

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Черговий учень повинен прибирати в класі. Учень повинен виконати всі завдання учителя. місяць листопад --- останній місяць осені.
Гость
Іван на відмінно виконав завдання з математики.  Черговий учень добре виконує свої обов"язки по класу.  Ось і розпочинається чудесний місяць листопад