Скласти 3 речення з будь-якими поданими фразеологізмами .1. На роду написано. 2. Повито темрявою. 3. Неначе медом помазано. 4. Он де собаку зарито! 5. Усі мости спалено. 6. Вилами по воді (у трубі помелом) написано.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так у нього вже було на роду написано, що змушений був довіку страждати. "Так он де собаку зарито!" - вигукнув Сергій, коли зрозумів, як розв'язати цю задачу. До парти Оксанки збіглися всі, наче тут було медом помазано.