Скласти 3 речення зі словами безвучний, безубий беззаконний, віддаль, підкресліть головні та другорядні члени речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У дворі живе безвучний кіт. В мене беззуба сестра. Третє не знаю
Гость
Мама купила безвучний компьютер. Безубий дракон літав у небесах. Це його беззаконий трон. Віддаль усіз стояла дівчинка рокв шести.