Скласти 3речення:питальне,спонукальне,розповідне.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Сашко, а ти зробив домашнє завдання? 2) Марічко, будь обережна зі склом! 3) Сьогодні я зробила дуже багато корисних справ.
Гость
1)Хіба можна не любити свою Батьківщину? Що місяцю зіроньки кажуть ясненькі? У лісі плачуть горобці від холоду? - це питальні . 2) Беріть, діти, кошики і гайда в ліс. Ми любимо свою Батьківщину. Бери цей золотий клубочок і тягни до землі .- це спонукальні . 3)Влітку ми з братом будемо гостювати у бабусі. Юрко та Сашко відвідували хворого друга у лікарні . Ява та Павлуша хотіли прославитися на всю Васюківку - це розповідні .