Скласти 5 речень зі словами Кобзаря школяра аптекаря календаря. Дякую.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В мене не має календаря на наступний рік. Я не знаю цього школяра. Моя тітка має знайомого аптекаря. Мені дуже подабаються вірші Кобзаря.
Гость
На Україні шанують Кобзаря.Мама проводить школяра до школи. Моя сестра вчиться на аптекаря.Я виготовив власними руками гарного календаря.