Скласти акровірш, щоб перші букви стрічек було написано Тарас Шевченко.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Творіння поета, А ще й митця. Розкішна робота, Автора писача. Сенс він вкладав, Шумними рядками, Етнічними віршами. Великими словами. Чекав повстання -  Еволюції рідної мови. Наближення люду до чесноти. Колись з небес судилось йому, Оселяти в українців добро.