Скласти чотири пари речень, щоб в одних слова кажуть, чуєте, виходить, здавалося, на диво, правда, здається, мабуть були вставними, а в інших ці самі слова виступали в ролі членів речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.а)Кажуть,завтра дощ буде   б)Вони кажуть,що завтра буде дощ 2. а)Виходить,завтра уже весна?     б)З-за дому виходить невисока дівчина 3. а)А у школі,чуєте,було лиш кілька чоловік     б)Ви чуєте цей гомін? 4 а)Здається,нам було написати твір    б)Тобі це здається