Скласти діалог на 10 реплік на тему,,Як я зустрів Новий рік "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт подружко!  -Привіт Оленка! -Ну що, розповідай, як Новий рік зустріла?  - Дуже гарно, було багато гостей,богато подарунків. А ти як зустріла?  -Ми застрічали Новий рік з матусею. Було не багато подарунків. - Щоб ти не сумувала, я тобі дарю подарунок. -Дуже дякую. Давай разом відкриємо подарунок? -Давай. - Ооо , це ж ролики! Дуже дякую тобі! -Нема за що. В мене вже є пара роликов ,ось вирішила тобі одну пару подарувати. -Давай завтра розом підемо кататися ? -Давай, тоді ввечері я тобі зателефую. Бувай Оленка! -Бавай Марічка!