Скласти діалог на одну із тем - 1) візит до лікаря 2)Подорожувати це цікаво 3)Моє захоплення 4)Зустріч з подругою 5)Поїздка на транспорті?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт, Оленка! -Привіт, я чула, що ти подорожувала? -Так, тільки-но приїхали. Дуже приємна подорож. А ти не збираєшся в мандри? -Я нещодавно була, але зовсім недалеко. Але все одно у мене залишилися незабутні враження, як у казці! -Ну бувай, до скорої зустрічі! -Бувай!