Скласти діалог на тему мої плани на літо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В літку мень хочеться побувати на морі в криму. там дуже тепло та коли я туди издила , я не хворила 3 роки. Повитря там чисте та вода теж. Я собрала там велику корзину яскравих камнив. Якщо ті дуже хочеш побувати там то твої мрії збудятся
Гость
-Привіт Василю. - Привіт Петрику. - Василю а які в тебе плани на літо - Я хочу поїхати наморе пізнати щось нове, поплавати , піднятись у гори тощо. А у тебе які? - я теж поїду на море сподіваюсь сподобається. -Гаразд після поїзди поділимось вреженнями! БУВАЙ! -БУВАЙ!