Скласти діалог на тему "Мова цілюще народне джерело" з діеприкметники діеприкметниковий зворот -но -то 6-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На високій сосні сидів співаючий птах. Серед галявини  про них надувало лише погасле вогнище. Поранений заєць швидко втікав від мисливців. У повітрі повільно кружляв відірваний вітром листок. Він відчув пекучий біль у серці. Всі знають — під лежачий камінь вода не тече. Над водою стояла плакуча верба.1.почорнілий хліб ще лежав на столі .2.Листя пжовтіле укрило алею парку. 3.Запланований концерт так і невідбувся. 4.сивіюча мати не втрачала надію дочекатися свого сина. 5.Розштовхуючи гори, Дністер тече. 6.Мати співає, гойдаючи колиску. 7.Прочитавши книгу я пішов спати