Скласти діалог(8 реплік. Зустріч двох товаришів після канікул).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, Сергію. - Привіт, Сашко. -Сергію, я чув, що ти здійснив свою мрію, розказуй. - Так, Сашко, в кінці літа я стрибав з парашутом, ти навіть не уявляєш, які емоції я переживав, та якудозу адреналіну отримав. - Чудово, я тобі по-справжньому заздрю. - А як твої справи? - Я не такий хоробрий та відважний, як ти, хоча теж зробив дещо божевільне, я зробив собі тату. - Я радий, що ти наважився на це. - Добре, бувай, мушу бігти, у мене через дві хвилини зустріч. - До зустрічі, бувай.