Скласти диолог про день народження 4 5реприк використовувати слова вичливости

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт, с Днем народження, Михайло -Дякую, друже -Ходімо до школи на заняття -Ходімо Прийшли двое друзів до школи: -Добрий день, Наталя Анвтолійовна -Добрий день, Михайло, кажуть у тебе день народження? -Так -Вітаю тебе і у цей день, я хочу тобі подарувати оцінку, вгадай котру? -Дванадцять? -Звісно-ж -Дякую Так і пройшов увесь день Михайла