Скласти два речення зі совом може, щоб перше речення було вставним а другому членом речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені ,здається ,що завтра йтиме дощ. Видно,вони вже давно задумались над цим питанням. (Вставні) Мій товариш часто здається ,коли грає зі мною в квача.. Коли я дивлюсь у вікно то мені видно, як гарно падають сніжинки.(член реч)Видно,Андрійко не зрозумів задачу. Коли я прокинулася,надворі було вже видно