Скласти казку друг-пан-здоров.я використати слова рух..молоко.йогурт.яблуко.слива.гарбуз.жаба. соняшник.морква.дракон. помідор.базилік.чебрець.кориця.колодязь.гори.струмок.родзинки.велосипед.окуляри.сон.сонце.багаття.вода.ролики

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ранішнє сонечко розпочало свій рух.Прокинувшись від сну Вадимчик перш за все вирішив перевірити вміст холодильника що стояв на кухні.Першими його увагу привернули молоко і йогурт.Скуштувавши і те і друге хлопчина одяг кросівки і вийшов у залу де на рожевому підносі лежало велике червонощоке яблуко і велика зелена слива які чомусь не заслужили на його увагу зате великий смугастий гарбуз розрізаний на вузенькі шматки привернув увагу Вадимчика і був ним покуштований.Далі Вадимчик вирішив обійти усе своє господарство і подався на город де по дорозі йому потрапилапід ноги велика коричнева жаба яку він не став чіпати бо попереду на нього чекало багато важливих і цікавих справ.Першим на краю городу ріс великий жовтоголовий сонячник далі рівненькими рядочками розташувалась морква біля сонячника на високій жердиніначе казковий дракон колихалось городнє пугало.Поряд з ним на грядках росли помідор базилік чебрець кориця а ближче до краю городу красувався гарненький колодязь.вдалині виднілись гори.за парканом дзюркотів струмок з чистою іскристою наче родзинки водою.Вадимчик узяв прслонений до паркану велосипед одягнув сонцезахисні окуляри і його вранішній сон щез наче його й не було.Яскраве сонце підіймалось все вище і вище.На березі річки його друзі вже розклали багаття від сонечка блищала і переливалась вода в невеликій звивистій річечці а поряд на широкій асфальтованій площадці хлопчики та дівчатка вже вдягали ролики щоб кататись словом починався новий чудовий день і Вадимчик попрямував у бік площадки щоб теж приєднатись до друзів.