Скласти казку про користь дощу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не зовсім звичайно казка,але з цього можна придумати сказку.Польза води дощу в тому, що вона іонізується у верхніх шарах атмосфери. Він приносити полегшення у спекотний літній день, після нього спадає температура повітря, живить рослини і живі організми, адже не дарма після дощу можна побачити безліч равликів, выползающих погрітися на сонечку, так і рослини, що потрапили під дощ, краще ростуть. Миття волосся дощовою водою сприяє їх здорового блиску і м'якості, а також шовковистості. Ваше волосся стане густою і пишною, до того ж вона додасть силу волоссю. Коли дощ проливається на людину, він добре засвоюється організмом, оскільки має в своєму складі корисні властивості. До того ж вода після дощу допомагає зберегти шкіру вологість і підтримує її водний баланс в рівновазі. Таку воду можна використовувати в лікувальних і косметичних цілях. Тому вмивайтеся дощовою водою під час дощу і після нього, набравши попередньо воду в неметалічний ємність. Буквально через сім – десять днів ваша шкіра стає пружною, здоровою і почне випромінювати сяйво. Якщо ви любите гуляти під дощем без парасольки, то така процедура зніме стрес і освіжає шкіру, тільки спочатку умийтеся, потім змочіть потилицю і поперек. Гуляйте і з дітьми під дощем, так ви закалите зростаючий організм, а також це додасть дітям позитивних емоцій і веселощів, адже так приємно стукати по калюжах босими ногами або ж радіти веселці. Але тільки пам'ятайте, що гуляйте під дощем влітку і бажано в лісі або за містом, щоб вода була чиста і тепла.
Гость
Дощ у степу. Минули дні, а дощів не було. Вдень не тільки сонце - все небо, здавалося, пекло, дихало спекою. Степ дедалі більше втрачала свої яскраві фарби, свою весняну моложавий свіжість. Повітря було наскрізь сухий, не випадала навіть роса на світанку … Хліба, здається, з останніх сил трималися за життя. На них боляче було дивитися … На дворі все вигорало. І раптом у другій половині дня настало довгоочікуване … Все почалося просто: з-за обрію тихо з’явився краєчок ледь помітною синьої хмари. Залита сонцем степ відразу принишкли, затамувала подих, ніби очікуючи, що з цього вийде. А краєчок тим часом уперто випростувався вгору і незабаром уже закрив собою половину неба. І ось рантом загриміло, полегшено зітхнула степ, і радісніше стало навкруги. Все прийшло в рух. Потемнілими степами мчав вітер, захвилювалися зелені вали лісосмуг, заметушилися птахи в повітрі. Все ближче гриміло, блискало. Сива повноводна хмара вже висіла над цілою степом. Світлі вітрила дощу помітно наближалися нивами. Все ближче і ближче вони. З тихим дзвоном впали перші краплі, все стрепенулося, і вже широким чарівним музикантом полив дощ, цілюще травневий дощ. Синіла дощем далечінь, вода вже блищала па шляху, земля набиралася сили, хліба помітно зеленіли. Рівне шуміло навколо.