Скласти казку про природу!!!!!)) Пліз!!!!! на завтра!!!!!!! 2 клас!!!!!!! 8-9 речень Даю 100 пун

Скласти казку про природу!!!!!)) Пліз!!!!! на завтра!!!!!!! 2 клас!!!!!!! 8-9 речень Даю 100 пунктів!!!!!!!! будь ласка!!!!!!!! дякую!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Веселий дощик біг по вулиці та наспівував пісеньку "Кап-кап" "Кап-кап", -- підспівували крапельки, падаючи на землю. "Кап-кап" "Кап-кап" , -- дзвеніли їх сестрички, стукаючись об шибки вікон та дахи будинків. І ці передзвони тривали весь день. Важкі хмари застигли над містом та чекали свого батька грому. Аж раптом прогимів його гучний голос та небо розрізали блискавки. Це був перший весняний дощик. Поки не  виглянуло Сонечко. Воно торкнулось промінцями пташок і ті від блиску прокинулись та радісно защебетали.