Скласти кілька речень про зимові розваги дітей у яких вжитті слова у переносному ?

Скласти кілька речень про зимові розваги дітей у яких вжитті слова у переносному ??наченні
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Взимку діти, немов ті маленькі сніжинки, чимдуж  вилітають на майданчики, гірки, ковзанки. Вони  наповнюють все навколощиросердним і дзвінким сміхом.  Швидкими блискавками вони здіймають в гору  срібну свиту землі, обрушуючи її однене на одного.