Скласти кросворд про Недоладію з казки "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладіїї"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Історія Алі. Пригоди й знайомство з карїнею Недоладія Зустріч з Недоладьком Розповідь про країну Завзята Аля Дивування дівчинки Ближче знайомство с країнею і Недорадником Дорога до замку Недороля Десятого Ризикування життям Зустріч з королем Недоролем Державна таємниця  Побудова Недоладії Перший Недорадник Допомога Недоштанькові Зачарований будинок Чарівна книжка Справаномер Завзята Аля другий раз Полон Першого Недорадника Підпис Недороля наказ про Алину У підземеллі Дивна розмова уві сні У підземеллі Недороль Десятий Допомога Алі від Недопопелюшки Зламанний годінок назавжди Пригоди на пошуку стрілки Перший Недоарданик за г"ратами Забування друзів Подарунок Алі Домалювання Недорадника Повернення Алі додому, після добрих і завзятих справ