Скласти одне речення в чотирьох варіантах,наприклад: Після дощу яскраво зазеленіла озимина. Пройшов дощ,і яскраво зазеленіла озимина.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На небі тепло світил сонечко, у полі тихо грався вітер. Коли на небі тепло світило сонечко, у полі тихо грався вітер. На небі тепло світило сонечко і в цей час  у полі тихо грався вітер. На небі тепло світило сонечко, відколи у полі тихо грався вітер.