Скласти одне речення в чотирьох варіантах,наприклад: Після дощу яскраво зазеленіла озимина. Пройшов дощ,і яскраво зазеленіла озимина.
Ответ(ы) на вопрос:
На небі тепло світил сонечко, у полі тихо грався вітер. Коли на небі тепло світило сонечко, у полі тихо грався вітер. На небі тепло світило сонечко і в цей час у полі тихо грався вітер. На небі тепло світило сонечко, відколи у полі тихо грався вітер.