СКЛАСТИ ОПОВИДАННЯ ЗА ПЛАНОМ    ПЛАН.1.ПОДОРОЖ ДО ЛИСУ.2.ЗУСТРИЧ З ПЕРШИМИ КВИТАМИ.3.ЧАРИВНИСТЬ КВИТИВ.4.ЧОМУ НЕ ПАХНУТЬ.5 ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

СКЛАСТИ ОПОВИДАННЯ ЗА ПЛАНОМ    ПЛАН. 1.ПОДОРОЖ ДО ЛИСУ. 2.ЗУСТРИЧ З ПЕРШИМИ КВИТАМИ. 3.ЧАРИВНИСТЬ КВИТИВ. 4.ЧОМУ НЕ ПАХНУТЬ. 5 ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя сім"я цією весною їздила на відпочинок до лісу.Коли ми приїхали,тато почав розкладувати намет,а ми з матусею пішли подорожувати по лісу. Перше що кинулось в мої очі ,так це квіти.Вони були дуже гарні! Мені захотілось доторкнутися та відчути запах квітів.Вони були дуже приємні на дотик,але вони чомусь не пахли.Я запитала в матусі чому вони не пахнуть,але вона не знала.Ми ще багато подорожували,та скоро ми поїхали додому.Мені дуже сподобалось подорожувати лісом!