Скласти по 2 речення з кожним словом ( щоб в одному реченні слово було прикметником , а в другому іменником) Слова: рідні, мила, піший.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рідні люди завжди поруч! Рідні мої, я вас люблю! Мила країна, в якій я живу! Мила, ти найкраща! Пішим ходом я дійшов до міста Піший йшов своїм ходом
Гость
Батьківщина - це є наша земля, наші рідні, наш початок. Сьогодні до мене приїхали щасливі від зустручі рідні. Я визирнув у вікно і переді мною була така картина: наша мила Україна розправила крила і розстягнула аж до небокраю широкі гори. Поїхав козак, залишивши за собою лише чекуючу и люблячу милу. Вдалині вони побачили пішого, що впевнено йшов вперед. Піший все ближче і ближче підходив до Івана.