Скласти по 2 речення з прямою мовою по схемам А: "П (!?)" - а "П?"-"П". - "П?" - "П"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Сергій уважно поглянув на неї і сказав: "Де ти це взяла?" - простягнув він свою долоню до неї . Вона завжди була мрійницею, але сьогодні , щось пішло не так і вона промовила: "Ми часом не знайомі!"- викрикнула вона до нього. 2) "Де ти?"- "Я не бачу тебе". - "Ей, ти чуєш мене?"- "Я тут". "Що зі мною не так?"- "Я все роблю ,щоб сподобатися їм". -"Невже я ніколи не стану такою, як вони?"- "Я всерівно їм доведу хто я така".