Скласти порівняльну характеристику прислівників і прикметників   Частина мови                                прислівник                     прикметник 1. Змінна чи незмінна?                     незмінна                         ...

Скласти порівняльну характеристику прислівників і прикметників   Частина мови                                прислівник                     прикметник 1. Змінна чи незмінна?                     незмінна                           змінна 2. Що означає? 3. На які питання відповідає? 4.З якою частиною мови найчастіше звязується у реченні? 5.Яким є членом речення?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                           Прислiвник                        прикметник                                                              1.незмiнна                       1. змiнна                                                              2.як? де? коли?                 2. ознаку дiї                                                              3.куди?                             3. який?                                                              4. з дiєсловом                  4. з iменником.                                                               5. обставиною.                 5. означенням