Скласти порівняльну характеристику прислівників і прикметників Частина мови прислівник прикметник 1. Змінна чи незмінна? незмінна ...
Скласти порівняльну характеристику прислівників і прикметників Частина мови прислівник прикметник 1. Змінна чи незмінна? незмінна змінна 2. Що означає? 3. На які питання відповідає? 4.З якою частиною мови найчастіше звязується у реченні? 5.Яким є членом речення?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прислiвник прикметник 1.незмiнна 1. змiнна 2.як? де? коли? 2. ознаку дiї 3.куди? 3. який? 4. з дiєсловом 4. з iменником. 5. обставиною. 5. означенням