Скласти речення з фразеологізмами: як кіт наплакав - кури не клюють; заснуло серце - прокинулася душа; легкий на руку - важкий на руку
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Душа болить за рідну Україну,а серце крається за рідний народ.Моя бабуся легка на руку,що не посадить,все вродить.Розуму у сусіда,як кіт наплакав.або Снігу цієї зими було,як кіт наплакав