Скласти речення з поданими словами ставляючи їх у родовому відмінку однини танець гопак козак вальс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На сьогоднішньому уроці танців ми навчились техніці гопака. Домашнім завданням було скласти повідомлення про козака нашого краю. Перед випускним балом ми усім класом готувалися до останнього вальсу. Ми ще ніколи не бачили такого запального танцю у виконанні цього ансамблю.