Скласти речення з словами  кабани .лысник.кукурудза.сіно лосі годівнички насіння Оленка катруся іванко тарасик лебідь білан петро іванович семен назар озеро зимують підгодовують синички снігурі зерно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лісник стехить за лісом, а кабани живляться харчами. Петро Іванович годує лося, а Семен та Назар підносять сіно. Оленка та Назарко зробили годівнички, насипали в них насіння, щоб синички та снігурі мали чим поживитися взимку. Лебідь Білан прилетів на озеро, а Катруся і Тарасик підгодовують його кукурудзою та зерном.