Скласти речення з словами осінь село дорога книга муха кожух плуг.позначити коринь
Ответ(ы) на вопрос:
Осінь дуже гарна пора року, особливо коли листя починають змінювати свій кольор.Корінь (осін)
Моє село дуже веселе та гарне.Корінь (сел)
Біля дороги що веде в село ростуть три граних берези.корінь(доро)
Ця осінь зачаровує нас своєю красою.(корінь-осін)
Село поблизу Миколаїва було повністю вкрите снігом.(корінь-сел)
Дорога до Львову була довгою, але захоплюючою.(корінь-дорог)
Книга для мене це й цікавий друг і мудрий вчитель. (Корінь-книг)
Ця набридлива муха заважає мені працювати.(корінь-мух)
Мій кожух і твоє пальто висять у коридорі на гачку. (Корінь-кожух)
Плуг та коса були добре нагостені перед роботою.(корінь-плуг)