Скласти речення з словами Приймати учась. Затвердити план. Написати заяву. Принести довідку.
Ответ(ы) на вопрос:
Кожен рік, в жовтні місяці ми приймаємо участь усім класом в спартакіаді "Веселі старти"
на початку навчального року кожен вчитель має затвердити план в учбовій частині
я прийму цю книгу навчаючись по ній.нам треба уточнити і затвердити план.я напишу заяву про участь у гурткумені треба принести довідку про те що я здоровий.