Скласти речення з словами Приймати учась.  Затвердити план.    Написати заяву. Принести довідку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожен рік, в жовтні місяці  ми приймаємо участь усім класом в спартакіаді "Веселі старти" на початку навчального року кожен вчитель має затвердити план в учбовій частині
Гость
я прийму цю книгу навчаючись по ній.нам треба уточнити і затвердити план.я напишу заяву про участь у гурткумені треба принести довідку про те що я здоровий.