Скласти речення з словами телекомунікації, бал-маскарад, метеозведення, пів-Харкова, життєпис, півмісяця, яхтклуб

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сучасні телекомунікації дивують Завтра в школі відбудеться бал-маскарад У нашому місті будують метеозведення Вчора на екскурсії ми об'їздили пів-Харкова Життєпис Шевченка вражає Півмісяця тому ми пішли до школи В Одесі відкрито новий яхтклуб