Скласти речення з словами вишня гриб варення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я у хаті не знайшов вишні і тому меня спало на думку приготувати варення з грибів.  Легкая упоротость, но это что пришло первое в голову =З
Гость
За новими даними вчених, вишня може служити обезболюючем і зараз вони працюють над медикаментом на основі вишні.  В осінню пору в лісі з'являється безліч грибів, Які непомітно виростають в товщі мокрого опалого осіннього листя. Малинове варення - невідступний помічник у боротьбі з простудними захворюваннями і грипом завдяки своїм  властивостями знижувати високу температуру.