Скласти Речення з Словами. Висувати притензії,точніше сказати, вгамувалися пристрасті,говорити відверто,додалося клопоту,насилу вмовив,збити с пантелику.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли учень не зробив домашне завдання, у вчителя висунилися пртензії))
Джовані Бокаччо- був живописцемепохи бароко, точніше сказати італійський живописець.
Після мого приходу додому, мамі додалося клопоту.
Друг насилу вмовивдати йому історію.
Мене збили с пантелику питанням про погоду