Скласти речення з словами зоря, зоряниця, зорепад, курка, курочка, курчата
Ответ(ы) на вопрос:
Ми з мамой вчора бачили як з нічного неба впала блискуча зоря. Про зоряницю незнаю тому що я не знаю що це таке. Синоптики прогнозують що завтра буде зорепад . Моя курка Тіптошка дуже любить свіже просо . Моя менша сестричка на курку каже" моя ти курочка". У моєї бабусі в селі є маленькі , жовтенькі курчата.