Скласти речення з словами зоря, зоряниця, зорепад,      курка, курочка, курчата

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми з мамой вчора бачили як з нічного неба впала блискуча зоря.  Про зоряницю незнаю тому що я не знаю що це таке.  Синоптики прогнозують що завтра буде зорепад . Моя курка Тіптошка  дуже любить свіже просо . Моя менша сестричка на курку каже" моя ти курочка". У моєї  бабусі в селі є маленькі , жовтенькі курчата.