Скласти речення з такими словосполученнями : цікаве інтерв*ю, заключне ралі, чисте купе, біле кашне, гаряче какао.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій тато брав цікаве інтервю у відомого футболіста. Сьогодні заключне ралі з мотогонок на узбережжі моря. У вагоні на нас чекало чисте купе. Біле кашне дуже пасувало мамі. Гаряче какао приготувала моя сестра на сніданок.