Скласти речення з звертаннями:воле,душе,стороже,любове,моя зіронько

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Воле, я довго так чекав на тебе. Душа, чому ти так болиш Стороже, Любове, та що ти робиш зі мною? Моя зіронько, чому ти не сяєш?
Гость
Воле, я довго так чекала я на тебе. Душа, чому ти така болюча як терен? Стороже,чому ти такий добрий? Любове, щому ти така важка? Моя зіронько, чому ти світиш так яскраво?