Скласти речення зі словами: наприклад,будь ласка,здаеться,як відомо,помоємо,безсумніву

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Намалюй мені, наприклад, калину, красиву, як нашу Україну. Зробіть мені будь ласка щось приємне!  Мені здаеться сьогодні буде дощ . Як відомо нам сьогодні, що настане скоро сніг! Помоєму  вона прекрасна! Безсумніву вони приїдуть.