Скласти речення зи словами ..правдивий,лагидний,культурний,коричневий,безмежний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
           " Хіба не правдивий випадок "- сказав Микола .               Стовбур дерева був темно-коричневий.               Степан був лагідний до кошеня.                Ми обираємо культурний відпочинок.                  Катрусю у тебе безмежний світогляд.