Скласти речення зі словами пшениця, велосепед, горизонт, кипіти, дециметри, кешеня, метал, бетон, криниця.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Пшеничні поля - окраса нашої України.  Або Пшениця - однорічна трав'яниста рослина. 2. Мої батьки купили мені новий велосипед.  3. А там, за горизонтом, веселка сяє.  4. Температура, при якій кипить вода, - 100 градусів.  5. На уроці математики ми дізналися, що таке "дециметр".  6. "Велика кишеня" - мережа магазинів.  7. З металу можна зробити багато цікавих речей.  8. У нашому під'їзді зробили дорогу з бетону.  9. Швидка криниця весело всміхнулася мені.