Скласти речення зі словами спільнокореневими із словом золотиться
Ответ(ы) на вопрос:
1. Раптово прийшла золота осінь. 2. Золото-коштовний метал. 3. З дерев осипаються золотаві листочки. Стільки вистачить? Чи ще потрібно?
Осінній вітер осипав позолочені листочки з берези. Золотом виблискують зірки на нічному небі. Доспіла пшениця і світиться золотавим сяйвом.