Скласти речення зі словосполученням морською сіллю, прилетіли миттю, наповнили радісттю, новою скатерттю, великою швидкісттю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В цьому санаторії лікують морською сіллю. Шпаки прилетіли миттю і об`їли черешню. Діти заспівали хором і наповнили радістю дім. Бабуся застелила стіл новою скатерртю і почала накривати на стіл. Швидкісний поїзд рухався з великою швидкістю .