Скласти речення зі словосполученнями морозною зимою,дзвінкі голоси,красиві костюми,веселі ігри,довгоочікувані гості,зимові свята, об'єднавши їх у зв'язний текст.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Морозною зимою ми поїдемо до лісу , аби помилуватися зачарованою красою сніжного лісу. Звідусіль лунають дзвінкі голоси. На новорічний карнавал-маскарад ми придбали красиві костюми. Веселі ігри чекають на нас під час Новорічного ранку. Довгоочікувані гості прибудуть вже зовсім скоро. Зимові свята-весела пора!