Скласти речення зі словосполученнями морською сіллю, прилетіли миттю, наповнили радістю, новою скатертю, великою швидкістю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Морська сіль завдає біль, потрапляючи на рану. 2. Весна настала - і пташки прилетіли миттю.  3. Аромати зелених гаїв наповнили радістю моє серце і душу. 4. Моя бабуся вихваляється новую скатертю, яку зробила самостійно. 5. З великою швидкістю спротсмени подолали дистанцію.