Скласти речення зі словосполученнями не цураючись,не літаючи,не знаючи,не хвалячись,не дбаючи,незапобігаючи.Буду очень благадарен.

Скласти речення зі словосполученнями не цураючись,не літаючи,не знаючи,не хвалячись,не дбаючи,незапобігаючи. Буду очень благадарен.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ніколи не цурайся рідної мови , бо ніколи не полетиш не знаючи її, не треба хвалитися собою, а  дбати про інших , не запобігай ні перед ким.