Скласти розповідь за словами скопувати спушувати спалювати згрібати розбивати розрівнювати засівати садити розсада насіння

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Учора ми були у дідуся. Ми там спалювали траву, дідусь сказав нам що це для того щоб виросла нова. Також ми скопували землю, потім розрівнювали її, спушували і засіювали насіння та садили розсаду. Наступного разу як ми приїдемо все це вже виросте, і ми поседомо щось новеньке!