Скласти розповідь про те як діти садили дерева.Використовуючи сполучення слів: саджанці яблуні

Скласти розповідь про те як діти садили дерева.Використовуючи сполучення слів: саджанці яблуні та груші,садили дерева,доглядати за молодими деревами,виростити квітучий сад,смакувати яблуками і грушами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В один чудовий день дітям наказали плсадиди дерева. Їм дали саджанці яблуні та груші, пішли вони до городу. Вони цілий день садили їх. Один хлопчик сказав, что він буде доглядати за цими деревами та виростить цілий квітучий сад.