Скласти схему таких речень: 1. Коли на зиму птиці відлітають, чому вони що року повертають, здолавши даль і натомивши крила на землю ту, яка іх породила? 2.Коли враїну люди покидають, хіба вони не відають, не знають, що за моря...

Скласти схему таких речень: 1. Коли на зиму птиці відлітають, чому вони що року повертають, здолавши даль і натомивши крила на землю ту, яка іх породила? 2.Коли враїну люди покидають, хіба вони не відають, не знають, що за морями відшукати щастя, лишивши рідну вотчину, не вдасться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   1.(Коли ),[ ] , (яка) ? 2. (Коли) , [ ] , (що)  ? Зверху над дужками потрібно також стакити питання .  1 реч.: від головної част. до 1 підрядної- коли ? , до другої - яку ? 2 реч. : від головної част. до 1 підрядної-коли ? , до другої- що ?